[vc_row full_width=»stretch_row» css=».vc_custom_1531049302498{background-color: #1b1b1b !important;}»][vc_column][vc_wp_custommenu title=»Hot topics» nav_menu=»13″][/vc_column][/vc_row]

Збірна України здобула першу медаль на ЧЄ-2024 з легкої атлетики

Людмила Оляновська взяла бронзову медаль у ходьбі на 20 км

07 червня 2024, 23:07 | Оновлено 08 червня 2024, 01:14 2035 2

• Twitter
  • WhatsApp
  • Збірна України здобула першу медаль на ЧЄ-2024 з легкої атлетики

Getty Images/Global Images Ukraine

Українська спортсменка Людмила Оляновська виграла бронзовукю медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Римі та здобула ліцензію на Олімпійські ігри 2024.

У спортивній ходьбі на 20 км серед жінок Україну представляли три легкоатлетки: Марія Сахарук, Олена Собчук та Людмила Оляновська.

Оляновська фінішну лінію перетнула третьою (1:28:48), випередивши іспанку перед самим фінішем. Вона виконала олімпійський норматив (який складав 1:29:20). Тепер українка зможе вдруге виступити на Олімпійських іграх (у Токіо в 2021 році вона посіла 43-тє місце).

У топ-10 чемпіонату Європи фінішувала Олена Собчук. Марія Сахарук завершила дистанцію на 13-му місці.