[vc_row full_width=»stretch_row» css=».vc_custom_1531049302498{background-color: #1b1b1b !important;}»][vc_column][vc_wp_custommenu title=»Hot topics» nav_menu=»13″][/vc_column][/vc_row]

Михайлюк набрав очки. Бостон з перемоги над Далласом стартував у фіналі НБА

07 червня 2024, 06:30 | Оновлено 07 червня 2024, 07:50 1286 1

• Twitter
  • WhatsApp
  • Михайлюк набрав очки. Бостон з перемоги над Далласом стартував у фіналі НБА

Getty Images/Global Images Ukraine

У ніч із 6 на 7 червня у США стартувала фінальна серія плей-оф НБА сезону 2023/2024. «Бостон» на своєму паркеті приймав «Даллас».

Перші хвилини пройшли в рівній боротьбі, але потім «Селтікс» зробили неймовірний ривок, що дозволило виграти першу чверть – 37:20. Особливо постарався Крістапс Порзінгіс — латвієць набрав 11 очок і поставив 3 блок-шоти.

До великої перерви «кельти» збільшили перерву, але в третій чверті «Даллас» прийшов до тями і скоротив розрив до 8 очок – 64:72. У цей момент Джо Маззулла взяв тайм-аут, який допоміг господарям отямитися.

До кінця гри вони впевнено повернули солідну перевагу, що дало змогу догравати матч резервістам. Святослав Михайлюк отримав 3 хвилини ігрового часу, за які встиг набрати 2 очки (1/1 двоочкові).